Strona 1 z 1

Pan Michnik w Płocku.

: 15 mar 2017, 11:22
autor: Paweł
Wczorajsze wydarzenia jasno pokazały, że w Płocku są środowiska które nie popierają Pana Michnika. Abstrahując od brata czy kogokolwiek z rodziny, bo za to nie powinno się oceniać człowieka... Czemu ten facet jest tak nielubiany? Konkrety i tylko konkrety a nie domysły.


Re: Pan Michnik w Płocku.

: 15 mar 2017, 13:46
autor: Tomasz
Teraz jest moda, aby gnębić wszystkich tych, którzy nie są za dobrą zmianą. Nie nadążysz już za tym kto jest wrogiem a kto nie. Istotne jest to, że nie jest z aktualnej ekipy. Nawet jeśli ma ledwo 20 lat i się nie zgadza, ze słuszną linią to prawdopodobnie jest z SB.

Re: Pan Michnik w Płocku.

: 15 mar 2017, 14:25
autor: baki
Jest nielubiany ponieważ jest naczelnym GW, która na każdym kroku szkaluje Kaczyńskiego i nie ma absolutnie nic wspólnego z rzetelnym dziennikarstwem. Abstrahując od tego co wyprawia władza nie można tego w ten sposób opisywać, albo identyfikować się z KODem a za chwilę bawić się w dziennikarstwo. Ten facet nie potrafi oddzielić jednego od drugiego i dlatego tak się dzieje.

Re: Pan Michnik w Płocku.

: 15 mar 2017, 17:28
autor: Paweł
baki pisze:Jest nielubiany ponieważ jest naczelnym GW, która na każdym kroku szkaluje Kaczyńskiego


Nie no. To jest argument.

Re: Pan Michnik w Płocku.

: 15 mar 2017, 18:29
autor: baki
Paweł pisze:
baki pisze:Jest nielubiany ponieważ jest naczelnym GW, która na każdym kroku szkaluje Kaczyńskiego


Nie no. To jest argument.


Naprawdę trzeba tylko czytać od czasu do czasu Wyborczą, żeby wiedzieć o co mi chodzi. Każdy kto do niej zagląda i logicznie myśli, zgodzi się ze mną.

Re: Pan Michnik w Płocku.

: 15 mar 2017, 19:39
autor: Paweł
No ale jak czytasz, to płacisz albo za gazetę i powiększasz mu majątek, albo nabijasz licznik odwiedzin i ma więcej reklam. Dziwny system na zwalczanie wroga.
Przyznam się, że jakoś GW nie czytam, bo ogólnopolskie info wolę z Polsatu który jest najbardziej po środku a lokalne z lokalnych serwisów. Pofatygowałem się na płocką wersje gazety, ale nie ma tam nic co było by jakimś wielkim odstępstwem od prawdy. Ogólnopolska mnie nie rusza. A skoro kłamie wg ciebie, to po co czytać? Niech sobie pisze. Nadal jednak nie wiem, czemu czepiać się człowieka. Konkretnego człowieka.

Re: Pan Michnik w Płocku.

: 16 mar 2017, 08:00
autor: baki
Płacę i powiększam majątek, żeby później móc się o tym wypowiadać. Uważam, że jeśli ktoś (ja) ma cokolwiek krytykować, musi mieć do tego podstawy. Dlatego właśnie korzystam z wielu źródeł i widzę jak to wygląda. Po drugie nikogo nie zwalczam, a na pewno nie wroga. W ogóle nie przejmuje się tym co gość robi, natomiast widzę jak reagują na to ludzie i staram się odpowiedzieć na pytanie zadane na początku artykułu a co za tym idzie znaleźć przyczynę tych reakcji. W gazecie codziennie znajdziemy tekst który odnosi się b. krytycznie do władzy i który zawiera oceny władzy, osób przez co manipuluje ludźmi którzy trochę wolniej myślą i we wszystko wierzą. Autorzy niejako narzucają swoje zdanie odbiorcom. P. A. Michnik jest redaktorem naczelnym tej gazety a zatem ten konkretny człowiek jest odpowiedzialny za całą sytuację. Ale skąd Pan to może wiedzieć, skoro Pan nie czyta GW i ogląda tylko Polsat i informacje lokalne?

Re: Pan Michnik w Płocku.

: 16 mar 2017, 12:20
autor: Tomasz
Andrzej Nowakowski (Przewodniczący Platformy Obywatelskiej w Płocku) prowadzi od kilku lat bloga na którym komentuje aktualne wydarzenia z naszego miasta.
Tym razem na tapetę trafiły wydarzenia związane z wizytą Adama Michnika, redaktora naczelnego gazety którą ratusz zamawia dla urzedników w największej ilości (za kilkaset zł m-cznie) z wszystkich zamawianych gazet na koszt mieszkańców Płocka.
Prezydent stwierdza tam, że działania w formie wlepek tych mieszkańców którzy wyrazili swoją opinie (inną z opinią Prezydenta) na temat Adama Michnika to śmieci
Prezydent odnosi się również do odpalenia świecy dymnej oraz popiera stwierdzenie, że przemoc rodzi przemoc.
Jesli to groźba, to mamy nadzieje, że równie realna jak stadion czy rewitalizacja Jaru Brzeźnicy

cały tekst http://andrzejnowakowski.pl/agresja-rodzi-agresje/